Největší výběr zahradních udíren!

DŘEVĚNÁ UDÍRNA DO ZAHRADY VELKÁ 50x50x120 cm OPALOVANÁ U4

Kód: 50X50X120 U4 OPALOVANA
20 hodnocení
4 999 Kč 4 165,83 Kč bez DPH
Skladem

Udírna má velmi jednoduchou strukturu. Jeho instalace je velmi jednoduchá. Všechny komponenty jsou dokonale sladěny. Kovové součásti sady jsou natřeny odolnou barvou vůči vysokým teplotám. Mobile BIG metal deflektor zajišťuje rovnoměrné rozložení kouře se snadno čistí udírna. Detailní informace naleznete níže.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SPECIFIKACE
- VELKÁ spalovací komora 25x25x30 [cm] regulace teploty spalin, 2mm tloušťka plechu ohniska
- KOUŘOVOD 2 kusy s celkovou délkou 100 [cm] spojuje pec s udírnou
- KOLENO vstupu do udírny
- z desek (skandinávského smrku) 20 [mm] (+/- 2 mm) s rozměry: 50x50x120 [cm]
- NOHY kovová podstava výška 40 [cm]
- Dřevěný vrchol s komínem
- TEPLOMĚR
- háček 6 ks (z nerezové oceli)
- DŘEVĚNÉ příčníky 6 kus. na zavěšení háků
- Deflektor kouře vyjímatelný
- Rošty do pece

Váha balíku cca 46kg

Udírna je vyrobena z kvalitního vysušeného dřeva. Pro výrobu používáme skandinávský smrk o minimální šířce 20 mm. Dřevo je kvalitně opracované a při správném zacházení udírna disponuje dlouhou životností. Ohniska a kovový podstavec je vyráběn z hrubé oceli (minimálně 2 mm). Ohniska je ošetřeno žáruvzdorným nátěrem a kovový podstavec antikorozním nátěrem. Nabízíme výbornou kvalitu udírny a přijatelná cena kompletní udírny pro každého, kdo se chce vrhnout do světa domácího uzení.

Jednoduchost je jedno z našich hlavních hesel, kterými se řídíme. Odnímatelná stříška udírny umožňuje snadný přístup do udírny a kontrolu uzených potravin. Pevná dřevěná konstrukce disponuje dostatkem prostoru pro zavěšení potravin na háčcích či provázcích. Teploměr který je součástí udírny nám pomáhá hlídat správnou teplotu v udírně. Teplota se reguluje pomocí dvířek topeniště. Otevřením či zavřením dvířek regulujeme přívod kyslíku a hlídáme správné hoření během uzení. Komínkem v stříšce je odváděn přebytečný kouř z uzení komory. Udírna je ideální pro domácí uzení masa, ryb, drůbeže, sýrů a mnoho dalších dobrot. Všichni víme, že nám nejvíce chutná domácí výrobek, kde můžeme spolehnout na jeho kvalitu.

Celá udírna je konstruována tak, ať je snadno demontovatelná a lze po vychladnutí vyčistit a umístit na suché místo. Tímto krokem prodloužíme celkovou životnost udírny. Snadno odnímatelné ohniska s kouřovody lze po uzení umístit do udírny a takto složená udírna zabírá minimum místa.

UDÍRNA je opalování CO ZNAMENÁ KONZERVOVANÁ (není třeba malovat)

Doplňkové parametry

Kategorie: OBCHOD
Dřevěné příčníky: 6 dřevěných příčníku
Nerezové háčky: 6 háčků
Rošty do pece: ANO
Teploměr: ANO